close
Cenówki Price Tag

EDIKIO ACCESS

Zadzwoń: 12 39 89 910

Opis produktu

Drukarka EDIKIO ACCESS

Najbardziej przystępne rozwiązanie dla cenówke jednostronnych, w formacie karty kredytowej.

DRUKOWANIE NA ZAWOŁANIE

Edikio Access pozwala na wydruk twoich własnych kart w szybki i całkowicie samodzielny/niezależny sposób. Drukuj cenówki  wtedy kiedy ich potrzebujesz, w małych partiach albo pojedynczo w punkcie sprzedaży z pomocą programu graficznego.

OSZCZĘDNOŚĆ  CZASU:

Możliwy jest również import informacji z bazy danych, łatwe dodanie informacji do projektu karty poprzez jedno kliknięcie oraz szybkie  rozpoczęcie drukowania cenówek wliczając w to zmienne dane.

SILNIEJSZY WIZERUNEK MARKI:

Edikio Access generuje spersonalizowane katy plastikowe zapewniając wysoką jakość, druk od krawędzi do krawędzi, podkreślając twój znak firmowy. Zyskujesz nie tylko estetyczny wygląd karty ale gwarancje że klient sklepu na etykiecie odnajdzie wszystkie niezbędne informacje np. alergeny, produkt bez laktozy, produkt bezglutenowy, produkt ekologiczny itd.

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU:

Edikio Access jest łatwą w użyciu biurową drukarką. Karty wkładane są do podajnika i po zakończeniu drukowania wychodzą na tacę gotowe do odbioru. Obydwa pojemniki zamontowane są z przodu drukarki. Dzięki oprogramowaniu w łatwy sposób można kontrolować drukarkę ze swojego komputera. Taśmy do drukarki są łatwe do instalacji oraz wymiany i automatycznie wykrywane przez drukarkę.

KOMPAKTOWOŚĆ:

Edikio Access jest mniejsza niż arkusz papieru A4, a to oznacza, że nie ma problemu z jej przechowywaniem w miejscu pracy, waga drukarki to tylko 1.7 kg.

Dane techniczne

Oprogramowanie

Szablony pogrupowane na branże
Szablony kart
Ekskluzywna czcionka imitacja pisania kredą
Import cen z Microsoft Excel
Zarządzanie kategoriami produktów
Podgląd cenówki

Druk

Drukowanie na karcie standardowej
Podajnik kart - 25
Odbiornik kart - 25
USB
Gwarancja - 1 rok

Materiały eksploatacyjne w zestawie

Biała folia na 500 nadruków /rolka

Czarne karty PVC w standardowym formacie karty kredytowej - 100 szt.

Oprogramowanie w wersji Lite

 

Galeria

Video

Formularz kontaktowy

menu